In de klantenfiche kun je meerdere e-mailadressen invullen per klant. Navigeer hiervoor naar het menu ‘Klanten’ en klik op de naam van een bestaande klant of maak een nieuwe klant aan met de knop ‘+Toevoegen’ rechtsboven. Hierop opent zich de klantenfiche. In het veld 'e-mail' kun je de e-mailadressen van je klant invoeren. Zorg ervoor dat er steeds slechts één e-mailadres per lijn staat. Je kan een nieuwe lijn starten door op enter te duwen. Klik daarna onderaan op ‘Opslaan’.
Eenmaal je meerdere e-mailadressen hebt opgeslaan in een klantenfiche verschijnt bovenaan een nieuw tabblad ‘Verstuur naar’ (naast 'Historiek'). Klik op het tabblad om de verschillende e-mailadressen toe te wijzen aan documenten.
Op dit scherm kun je aanduiden welk document naar welk e-mailadres verstuurd mag worden. Klik nadien onderaan op ‘Opslaan’.