AANMELDEN

PEPPOL Access Point as a Service

Het Access Point as a Service biedt uw software de volgende voordelen:

✔ Facturen direct van verzender naar ontvanger (machine-to-machine).
✔ Foutloos door UBL of JSON formaat.
✔ Bespaart kosten doordat handmatig verwerking niet meer nodig is.
✔ Bied Peppol versturen en ontvangen aan in uw eigen software
✔ Ontvang en verzend facturen via Peppol  naar Bedrijven of de Vlaamse of Belgische Overheid (Mercurius)

peppol access point

De Billit API koppelt uw software eenvoudig met het Europese PEPPOL netwerk. Uw klanten kunnen nu facturen en creditnota's ontvangen en verzenden

Overzicht PEPPOL ready leveranciers

Onderstaande leveranciers kunnen e-facturen versturen via PEPPOL

 

 

Update : 5 april 2019

Lijst van topleveranciers die e-facturen versturen naar ondernemers/overheden in Vlaanderen via Peppol/Mercurius.  Lokale overheden betreffen steden en gemeenten, OCMW’s, AGB, lokale politie, hulpverlengingszones en provincies.

1 Ansul 0441557163
2 Belfius AutoLease 0461783247
3 Boma 0422029182
4 Bpost 0214596464
5 BTV Bureau voor technische controle Verbruggen 0404288971
6 Cebeo 0405318953
7 Cegeka 0882419490
8 Certimed 0409671085
9 Cofely Services 0402947797
10 Dats 24 0893096618
11 Fluvius (ex-Eandis) 0477445084
12 Farys 0200068636
13 Idewe 0409862612
14 ISS Facility Services 0403313330
15 IWVA (Koksijde) 0205264668
16 Jm bruneau 0465015822
17 KBC Lease 0422562385
18 King 0403542170
19 Krinkels 0821547933
20 Lecot 0405350033
21 lyreco belgium 0406469194
22 Orange Belgium 0456810810
23 pelican rouge 0404868991
24 Pidpa 0204908936
25 Production  (groep colruyt) 428085249
26 Proximus (mei 2019) 0202239951
27 real dolmen 0429037235
28 Renewi 0437748330
29 retail concepts 0416762280
30 rexel belgium 0437237396
31 Ricoh belgium (voor machines) 0418856193
32 Roularta Media Group 0434278896
33 SD Worx 0407139583
34 Securitas 0427388334
35 Solucious (groep colruyt) 0448692207
36 Standaard Boekhandel 0426396954
37 staples 0465406592
38 Uitgeverij Van Den Broele 0451355351
39 Van Marcke 0443336223
40 VEB – Vlaams Energiebedrijf 0843383425
41 Coolblue NV 0862207759

 

Een ruimere lijst van leveranciers die e-facturen versturen naar lokale overheden in Vlaanderen via Open/Peppol Mercurius is beschikbaar (330 leveranciers op 5 april 2019).  

Lokale overheden betreffen steden en gemeenten, OCMW’s, AGB, lokale politie, hulpverlengingszones en provincies lijst in Excel formaat.

De lijst wordt doorlopend geactualiseerd.

Eenvoudigheid

Start nu

API
Eenvoudig te integreren met uw software via onze duidelijke API documentatie. Instellen gebeurt volledig in uw eigen pakket.

Snelle controle
Stel vast of de ontvanger aangesloten is op Peppol, voordat u een factuur verstuurt.

Verzenden en Ontvangen
Verzend en ontvang facturen via het Peppol netwerk. Eenvoudig zoals de klant het gewend is in de omgeving van het pakket.

Status opvragen
Ontvang de status van verzonden facturen in uw software. Zo is uw klant altijd op de hoogte van de status van een verzonden document.

Compleet Belgische SMP & Access point
Flexibel en gemakkelijk aanpasbaar. Geen extra kosten zoals tussenleveranciers die wel hebben.

Compliant
Nieuwste features en altijd up-to-date met de laatste ontwikkelingen.

Veilig en gecertificeerd
Ons Europese datacentrum bezit: ISO 9001, ISO 27001, ISO 14001, NEN 7510, PCI DSS.
Billit is gecertificieerd Peppol Access Point, geregistreerd bij de Commissie voor de bescherming van de Persoonlijke Levenssfeer en tekende de gedragscode voor elektronische facturatie van de FOD Administratieve Vereenvoudiging.